מכונות אוטומטיות ומציאות רבודה, המהפכה הקמעונאית

מכונות אוטומטיות ומציאות רבודה, המהפכה הקמעונאית

Vending machine

ההיסטוריה של מכונות אוטומטיות מתחילה עוד מהמאה הראשונה אחרי הספירה. מאז ראינו כל מיני שימושים מוזרים , החל ממכונות למכירת לובסטרים חיים ועד למכונות אוטומטיות לשחרור כעסים. אבל לא היו שינויים קיצוניים בתפקוד עד עכשיו.

התקני Nui, צגים משוכללים וטכנולוגיה מתקדמת כמו מציאות רבודה, מספקים את הבסיס המושלם עבור הדור הבא של המכונות האוטומטיות. דמיינו לכם שניתן לקנות בגדים שהולמים אתכם בזמן המתנה לרכבת, לקנות בירה במכונה שמזהה את גילכם, או לנסות ולקנות איפור או עניבה בדרכים. כל הרעיון עדיין בחיתוליו, אך אנו רואים זרעים של חדשנות אשר תוביל את הדרך לחוויית קנייה ללא טרחה.

מכונת מכירה אוטומטית מקוונת להתאמת נעלים של חברת Goertz

חברת הנעליים Goertz באה עם רעיון נהדר. הם לקחו את החנות המקוונת שלהם אל התחום האמתי על ידי פיתוח מכונה מגניבה שמאפשרת לעוברי אורח לנסות ולקנות נעליים בטכנולוגיית מציאות רבודה.  אנו נקווה שאחרים יבוא בעקבותיהם ונראה יותר מכונות אוטומטיות משלבות מציות רבודה.

חברות מסוימות מאפשרות לך לנסות אביזרים ואיפור באינטרנט באמצעות מציאות רבודה, מזוג טכנולוגיה זו עם מכונות אוטומטיות והרי לכם חנות שלמה על שטח של פחות ממטר מרובע.
יישום זה נעשה על ידי חנות מקוונת  Boutique Accessories

מייקרוסופט  Kinect – מפעילה את כל סוגי חדרי ההלבשה הוירטואליים ויכולה בקלות להיות חלק ממכונות המכירה האוטומטיות.
זוהי דוגמה של fitnect

תרקוד בשביל קוקה קולה

מכונה זו מופעלת על ידי Kinect ומצלמות WEB, היא מושכת את הקהל ומאתגרת עוברים ושבים לבצע את המהלכים של להקת בנים קוריאנית מפורסמת בשם 2PM

מקור  Singularity Hub

מכונה אוטומטית של קוקה קולה  “חבק אותי “

תן חיבוק , קבל קולה.
האין זה חמוד?

 מקור Forbes

Jell-O Temptations

Intel וKraft חברו יחדיו כדי להפוך את המכונה הזאת כחלק ממסע הפרסום שלהם ל: רק למבוגרים של Jell-O Temptations. היא מזהה את גילו של המשתמש ונותנת פודינג חופשי, למבוגרים בלבד. מה היה קורה, אם אלה היו  Jello Shots ….

מכונת החיוכים של Toyota Etios

אני לא רוצה להרוס את הכיף, פשוט תראו את זה  ו :)

 אוטומט מכירה מפלצתי של JR EAST

JR EAST היא חברת הרכבות של יפן, הם פתחו מכונות אוטומטיות ענקיות ,המזהות את גילם ומינם של הלקוחות וזאת
כדי לספק תוכן מותאם אישית ומומלץ של משקאות.  כאשר היא לא בשימוש היא משמשת כפתרון שילוט דיגיטלי.

 מקור Techcrunch
* הסרטון הזה נעשה על ידי 

אוטומט מכירה של Sun Dun

Sun Dun היא חברה יפנית , בשיתוף עם אינטל וOkaya אלקטרוניקה , הם פתחו מכונות אוטומטיות ואינטראקטיביות המשתמשות בתצוגת זכוכית שקופה המציגה מידע רלוונטי על המוצרים שנמכרו.  כמו כן הפתרון כולל זיהוי גיל, מין ופנים כחלק בלתי נפרד מהמערכת שלהם להצגת תוכן מותאם אישית  וכדי למנוע מכירת פריטים אשר חל עליהם איסור מכירה בגלל מגבלת גיל לקוח.

 

תודה על קריאתכם , אם אהבתם את הכתבה אנא הביעו זאת ברשתות החברתיות ותוכלו להתעדכן עם כל פרסום עתידי.

 תורגם על ידי משה מצא.